הזמנות לחתונה

הזמנה לחתונה - מאגר מיוחד ומקורי

עסוקים בעיצוב הזמנות לחתונה ומחפשים נוסח להזמנת חתונה שלכם? רוצים להפתיע עם הזמנה דיגיטלית מקורית או דוגמה להזמנה לחתונה? חרזנו עבורכם טקסטים מקוריים ורעיונות שתוכלו לכתוב על ההזמנה שלכם – שיהיה המון מזל טוב!

הזמנות לחתונה – טיפים ועצות בשביל הזמנת חתונה מנצחת

אם אתם משוטטים לכם בכיף בעמוד הזה, יש סיכוי טוב שמגיע לכם מזל טוב!

בטח עבר קצת זמן מאז ההצעה המרגשת וה"כן" המיוחל, מאז שנשלפה הטבעת ומאז שהודעתם לבני המשפחה שעכשיו, רשמית, אתם זוג מאורס!

אז אחרי שהתרגשתם וסיפרתם לכולם, העליתם סלפי עם הטבעת ושיניתם את הסטטוס בפייסבוק, יש לכם לא מעט משימות – לסגור אולם (אם עוד לא סגרתם), לבחור את המנות לאורחים בטעימות ראשונות ושניות (הכי כיף), לדאוג לאלכוהול משובח, מגנטים, רב לטעמכם, מוזיקה, עיצוב חופה, סידור פרחים ועוד המון המון דברים שלא חשבתם עליהם בכלל (לבחור צבע מפיות? נו, באמת).

עם כל הכבוד לכל המשימות המכובדות, יש רק משימה אחת שמהווה מבחינת האורחים את יריית הפתיחה של החתונה שלכם – כתיבת הזמנה לחתונה.

למעשה, ההזמנה שיקבלו האורחים מהווה את הסיפתח ליום המיוחד שלכם, ולנו יש כמה הצעות כדי להפוך את הסיפתח הזה למכובד ולעזור לכם לשלוח הזמנות לחתונה שיעשו חשק לאורחים כבר להתלבש ולהגיע.

כבר רשמו הזמנות לחתונה לפניכם…

בטח לא נפתיע אתכם אם נגלה לכם שאתם לא הזוג הראשון שמתחתן, ולא הזוג הראשון ששבר את הראש על נוסח הזמנה לחתונה.

זוכרים איזושהי הזמנה שקיבלתם שעשתה לכם שמח? שלפו אותה מהטלפון (או מהמגירה) או בקשו מהזוג שהיה אחראי עליה שישלחו לכם אותה. אין בעיה לקבל השראה מהנשואים הוותיקים יותר.

חוץ מזה, הגעתם לפה, לא? גללו למעלה וחפשו נוסח הזמנה לחתונה שאתם מתחברים אליו. תרגישו בנוח לקחת את הטקסט ולהתאים אותו אליכם, אנחנו לא נפגעים מזה. להפך.

הפתיח הקלאסי של הזמנה לחתונה

אנחנו כמובן מתכוונים לציטוט שמופיע בראש הברכה.

כמו ששמתם לב, אנחנו לא חסידים גדולים של התבניות ה"רגילות" להזמנת חתונה, אבל מדובר כאן בתוספת מוצלחת שאנחנו תומכים בה בלב שלם וללא היסוס. ציטוט שהוא בעל משמעות בשבילכם שמתנוסס בראש ההזמנה לחתונה, אומר עליכם משהו ומשקף קצת מהזוגיות שלכם כלפי המוזמנים. איזה מסר תרצו להעביר להם?

אם אתם בקטע של ציטוטים מהמקורות היהודיים, הספר הראשון שתרצו לבדוק הוא הספר הרומנטי ביותר בתנ"ך, מגילת "שיר השירים", שאחראית בעקיפין על אינספור שירי אהבה מפורסמים, וכן מחזיקה את זכויות המקור לציטוטים אלמותיים כמו "מים רבים לא יוכלו לכבות את האהבה, ונהרות לא ישפכוה".

קצרה היריעה לרשום כאן את כל ציטוטי "שיר השירים" אבל אתם מוזמנים לחפש, וכמובן שיש עוד ציטוטים רלוונטיים מהתנ"ך וממקורות יהודיים אחרים.

בא לכם ציטוטים ברוח ישראלית יותר? גם אין שום בעיה. תוכלו להסתמך על מבחר ציטוטים משירים ישראלים שרלוונטים לאהבה ולחתונה.

לא מצאתם את הציטוט שלכם? תנו לנו עוד ניסיון וחפשו לכם משהו שתתחברו אליו מתוך מבחר ציטוטי אהבה.

"יגעת ומצאת – תאמין".

תחרזו בכיף

הזמנה לחתונה לא אמורה להיות ארוכה מידי אלא עניין קצר של עד 10 שורות בערך.

בשביל כזה אורך של טקסט, לא תצטרכו להתאמץ מידי כדי לחרוז, והתוצאה תהיה הזמנה קלילה ומשעשעת.

נכון. חרוזים לא באים תמיד בקלות, אבל תסמכו עלינו שדאגנו לכם.

הכירו את מילון החרוזים שלנו, שיהפוך את מלאכת החריזה לקלה יותר ואפילו למהנה. רשמו בשדה הריק את המילה לה אתם מחפשים חרוז, וקבלו ברגע רשימת מילים בעברית שמתחרזות. ממש לא צריך שיצא לכם עשן מהאוזניים בשביל חרוז…

אל תהיו כאלה יבשים – ספרו לנו משהו מעניין

מכירים את כל הנוסחים ה"רגילים" של הזמנה לחתונה? הם כבר די מיצו את עצמם, לא?

אנחנו מציעים בחום להקליל את האווירה ולשלב בהזמנה לחתונה כמה פרטים מעניינים עליכם, למשל, אפשר לזרוק משפט על איך או איפה הכרתם, להזכיר איזשהו תחביב משותף שאימצתם או סתם פרט טריוויה מעניין על שניכם.

אל תשכחו שאם מדובר באירוע עם המון מוזמנים, אז די בטוח שלא כל האורחים מכירים את שני בני הזוג (למשל, חברים של ההורים או בני משפחה רחוקים). תנו להם קצת מידע וזה יהיה נחמד אם הוא יהיה גם מבדר…

מה עם קצת מיסטיקה?

רוצים לתת בונוס משעשע לאורחים שלכם? בקרו במחשבון הגימטריה שלנו וחפשו ערכים גימטרים זהים לשמות שלכם. לפעמים זה יוצא די מצחיק.

למשל, ידעתם שהערך הגימטרי של "נעמה ורן" שווה לערך הגימטרי של "נכנס יין ויצא סוד" (421). חפשו… אולי גם לכם יוצא משהו נחמד.

אנחנו רק מוודאים שלא תשכחו…

תאריך, שעה ומיקום – אל תשכחו לרשום את זה. מזל טוב!