ברכה-בחרוזים

כרטיס ברכה דיגיטלי

מחפשים כרטיס ברכה דיגיטלי ליום הולדת, לחגוג אהבה או לידה? הגעתם למקום הנכון! אתם במרחק קצר מלהפתיע עם כרטיס הברכה הדיגיטלי המושלם - שנון, עם חרוזים, מעוצב ועם אנימציות כיפיות - והכי חשוב: מותאם אישית בדיוק למי שאתם שולחים.

נשמע יותר מידי טוב מכדי להיות אמיתי? נסו אותנו...

בחרו את האירוע ונדאג לכם לכרטיס הברכה הדיגיטלי המושלם… 

עתידות:

"כרטיס הברכה הדיגיטלי שתראו עוד רגע הוא בדיוק זה שחיפשתם ולא חשבתם שתמצאו"

כרטיס ברכה דיגיטלי – הצעות כדי לשמח עוד קצת…

אין ספק שהשקעתם.

אם הגעתם עד כאן, ואתם כבר מחפשים כרטיס ברכה דיגיטלי, זה אומר שבא לכם לשמח מישהו וכבר על זה, אנחנו מפרגנים לכם.

אנחנו ב – GREETiER יודעים, שבכוחה של הברכה שאתם נותנים לשמח ולרגש, ויש לנו כמה טיפים כדי לשדרג את החווייה.

הוסיפו טאץ' אישי

בחרתם את כרטיס הברכה הדיגיטלי של GREETiER? נחמד מאוד – דאגנו לכם לברכה עם חרוזים, הומוריסטית ומתוחכמת איך שבא לכם. אפילו היה לכם מקום לשים תמונה אישית…

אבל עדיין, אנחנו לא מכירים כמוכם את מי שאתם נותנים לו את הברכה. לכם יש את הבדיחות הפרטיות שלכם, את השפה שלכם ואת החוויות המשותפות שלכם. אל תתביישו לערוך את הברכה ולהוסיף/לשנות. אל תדאגו – אנחנו לא נעלבים.

רוצים לקבל עוד רעיונות?

אם אתם עורכים כרטיס ברכה דיגיטלי ליום הולדת אז תוכלו להציץ במאגר ברכות יום ההולדת שלנו.

יש לנו גם ברכות ללידה, ברכות אהבה ועוד המון דברים טובים.

היעזרו ב – QR code

בא לכם להשתחרר מהמרחב הוירטואלי? אתם רוצים ממש לתת (עם היד, כמו בימים הטובים) למישהו כרטיס ברכה פיזי או לדאוג שהברכה תגיע באותו הרגע עם המתנה? אנחנו לגמרי איתכם, ואפילו יש לנו פתרון: עם כרטיס הברכה הדיגיטלי, נשלח אליכם כבר קוד QR שתוכלו להדפיס ולצרף למתנה או לזר הפרחים. הברכה שלכם ככה נהיית מפתיעה ולחלוטין לא שגרתית, כשרק סריקת הקוד על ידי מקבל הברכה, תוביל אותו לברכה על גבי המסך.

יאללה לסדנת מלאכה

אתם באווירה של שיעור מלאכה או סדנת יצירה? כיף לכם. הכינו מספריים ודבק והמשיכו לקרוא:

רעיונות להכנת כרטיסי ברכה מעוצבים יש בשפע – זה הזמן לפתוח גוגל ולהיכנס לבלוג כלשהו על יצירת כרטיסי ברכה. אחרי שתסיימו לגזור, להדביק, לצבוע, לנעוץ, לשדך ועוד דברים שאנחנו לא יכולים לעזור בהם לכם, תוכלו לשים את קוד ה – QR גם על אחת הפינות של הכרטיס המעוצב שיצרתם. זה השילוב המטורף בין כרטיס ברכה פיזי לכרטיס ברכה דיגיטלי, בין שמרנות וחדשנות, ובעיקר – כרטיס ברכה שאין ספק שיצליח לרגש ולשמח.