חנות יודאיקה | מתנות יודאיקה מקוריות

יודאיקה

מתנות יודאיקה מיוחדות ומוצרי יהדות מעוצבים ובהנחות בלעדיות במיוחד בשבילכם בחנות היודאיקה

מחפשים רעיונות למתנות יודאיקה ברוח המסורת היהודית והתרבות הישראלית? אספנו עבורכם מתנות מיוחדות פרי יצירתה של אמנית היודאיקה, דורית קליין. מוצרי יודאיקה לאישה, מתנות יודאיקה לגבר, חנות יודאיקה לבית, למשרד ופריטי קדושה – גלו בחנות היודאיקה שלנו את המתנות שהם לעולם לא ישכחו!

10% הנחה

גיפט קארד – מתנות יודאיקה

כל כך הרבה מתנות יודאיקה ולא יודעים מה לבחור? מבינים אתכם, ובגלל זה סידרנו לכם גם גיפט קארד בהנחה לפריטי היודאיקה של האמנית, דורית קליין.
מתנה לבת מצווה, מתנה לבר מצווה, מתנות יודאיקה לבית, מתנות יודאיקה מיוחדות… הכל בכרטיס אחד שיעשה שמח למי שתבחרו.

מעניין אותי »

קצת על מתנות היודאיקה בחנות

בין אם אתם מחפשים מתנה מיוחדת לגבר, לאישה, מתנה לבית או למשרד, כדאי לכם לשקול להפתיע במתנת יודאיקה.
עולם מתנות היודאיקה לא שייך רק לדתיים או למסורתיים, אלא שייך לכולנו, ולא משנה ההגדרה שלנו ביחס לדת היהודית.
התרבות היהודית העשירה שהעניקה כל כך הרבה לעולם – בדברי החכמים, בפסוקים, בברכות ובתפילות, נשזרת באופן נפלא עם אמנות וגרפיקה ויוצרת איתן מתנות מיוחדות שמתאימות לכל אחת ואחד.

מה אפשר למצוא בין מתנות היודאיקה?

כיד הדמיון של האמן או אמנית היודאיקה.
לצד תשמישי הקדושה "הרגילים" (כמו בתי מזוזה, נטלנים, פמוטים, חנוכיות ועוד ועוד…) ניתן למצוא גם קישוטי קיר מקוריים ומעוצבים המכילים פסוק מהמקורות. עוד ניתן למצוא תמונות וקישוטים עם טקסטים יהודיים (למשל "אשת חיל" וברכת הכוהנים ), מעמדים שולחניים עם מילות ברכה בודדות, קנוואסים ומוצרים לכבוד קבלת שבת.
ניתן למצוא גם אצל אמני יודאיקה מסוימים מתנות שלא כוללות כלל אזכור לטקסטים יהודיים, אלא פריטים מעוצבים לשימוש יומיומי, וגם מתנות המדגישות דווקא את ה"ישראליות".
בין המתנות הנמצאות בעמוד זה, תוכלו לראות דוגמאות למוצרים כאלה.

למי כדאי לקנות מתנת יודאיקה?

זו שאלה בהחלט מעניינת…
מן הסתם, אתם יודעים הכי טוב את הטעם האישי של אותו אחד שאתם קונים לו את המתנה, אז נדבר על האירועים בהם אפשר להעניק מתנה יודאיקה:
אם אתם מחפשים מתנה לבית חדש או לחנוכת בית, ניתן להעניק ממגוון ברכות הבית המוצעות – בין אם כקישוט קיר כתמונה או כ"אותיות מרחפות". כמו כן ניתן להעניק בתי מזוזה מעוצבים, וקישוטי קיר עם מילות ברכה.
מחפשים מתנה לחבר שפתח עסק חדש? הוא ישמח לקבל מכם את ברכת העסק מעוצבת או חמסה צבעונית למזל.
מתנות יודאיקה כמתנת תודה ניתן להעניק לאנשי החינוך, רופאים ועורכי דין שאתם רוצים להוקיר על מסירותם. בין המתנות השונות, תוכלו למצוא מתנות יודאיקה מיוחדות לאנשי המקצוע האלה – עם עיצוב ייחודי ומשפטים מהמקורות היהודיים והתרבות הישראלית שרלוונטיים אליהם.
כמובן שגם ליום ההולדת תוכלו למצוא את מבוקשכם – מתנת יודאיקה לגבר או מתנת יודאיקה לאישה – מספלים ומשטחים לעכבר, ועד לעצים מעוצבים ולקישוטי "אשת חיל" שונים.

איפה מוצאים מתנות יודאיקה?

אנחנו בחברת GREETiER שמחים להציע לכם את מתנות היודאיקה של האמנית הבינלאומית, דורית קליין. דורית משלבת בעבודתה בין התרבות היהודית לתרבות הישראלית, ובין עיצובים קלאסיים לעיצובים חדשניים ופורצי דרך.
ניתן להסתכל בעמוד הזה המציג רק חלקיק קטן מעבודתה של דורית.
אם אתם מעוניינים לראות את כל מה שיש לדורית להציע, היכנסו לכאן, ורשמו את קוד הקופון שיוצג לכם לקבלת ההנחה.