מקעקעים מומחים

מקעקעים מומחים הם אלו שמצד אחד מחזיקים ביכולות לגרום לכל דבר לקרות (בתחום יכולותיהם), ומנגד – קשובים ללקוח שממול, מחזיקים לו את היד ובאופן כללי תומכים בו כדי לקבל החלטה נכונה בעניין קעקועיו.

מקעקעים מומחים – המסע למאסטריות

כשנכנסים לביתו של המאסטר, ניתן להבחין שמשהו באווירה משתנה כהוגן. אולי המבקר חש שמדובר במקום קדוש, אולי הוא חווה שכל שאלותיו הולכות לקבל מענה, ואולי הוא פשוט יודע אינטואיטיבית שהוא הגיע למקום הנכון והוא יודע שכאן ימצא את שמחפש. ובכן, כדי להיות מאסטר, לעתים צריך לעבור שנים ארוכות כדי לפתח את המומחיות הדרושה, כדי לתת לאנשים את מה שהם צריכים. כדי להיות ולהפוך להיות הדבר שיכול להחזיק להם את היד בדרך שלהם, ולתת להם את מה שהם באו למצוא. ובכן, מקעקעים מומחים עושים בדיוק את זה. המיוחד ב- OOPS TATTOOסטודיו לקעקועים, היא הנכונות של הסטודיו להחזיק יד ללקוחות. הבה נסביר את הכוונה.

מקעקעים מומחים – להחזיק את היד בדרך לקעקוע

ראשית, נניח שיש לנו כוונה לייצר קעקוע חדש על הזרוע. אנחנו חושבים על זה ימים כלילות, ולבסוף מגיעים למסקנה. ועם זאת, אנחנו לא בדיוק סגורים על זה, לא במאת האחוזים על כל פנים. ועם זאת, אנחנו חושבים שאנחנו מספיק בטוחים כדי כן לעשות צעד בכיוון ואפילו כדי לעשות את הקעקוע עצמו. גם אם יש לנו ספקות, אנחנו עדיין חושבים שזה בסדר לעשות את הקעקוע, ואולי בעתיד אנחנו "נהיה יותר חכמים", ונראה אם זו הייתה ההחלטה הנכונה.

ובכן, נניח שאנחנו מגיעים לסטודיו לקעקועים, מחכים בתור, ולאחר זמן מה יושבים מול מקעקע. נניח שהוא לא בדיוק מבין אותנו ולא בדיוק מזהה שאנחנו לא סגורים על עצמנו. נניח שהוא בדיוק רוצה ללכת הביתה, ומבחינתו זה קצת מתסכל שאנחנו עומדים מולו כעת ולא נראים הכי בטוחים בעצמנו. יכול להיות שהוא ינהג בחוסר סבלנות, לא ישים לב לפחדים שלנו ובאופן כללי יעזור לנו לייצר מעין חוויה של להיות לבד בתוך זה. אולי הוא ידרוש שנגיע לעיקר, שנחליט אם אנחנו רוצים לעשות קעקוע ואם לא אז שנלך משם. ובכן, זוהי לא נחלתם של מקעקעים מומלצים. שכן, המנטליות הנכונה לעבודה עם אנשים, היא זו המערבת הקשבה ונוכחות.

מקעקעים מומחים – כל מקעקע והמומחיות שלו

כשצוות OOPS TATTOO סטודיו לקעקועים בחיפה יושב עם הלקוח, הוא משתדל להאזין לו – לראות מה הלקוח רוצה. להרגיש בין ומתחת לשורות ואפילו לשקף פחדים, ספקות וחוסר ביטחון. לפחות, באם איש הצוות של הסטודיו אכן קולט זאת ורואה לנכון לשקף זאת ללקוח שמולו. הנקודה היא שמומחה אמיתי יודע איפה האדם שמולו נמצא. האם האדם ממול נמצא במקום המתאים לקבל החלטה, ומהי בכלל ההחלטה הנכונה עבורו? בצוות המומחים של סטודיו OOPS TATTOO לקעקועים, יושבים אנשים שמתמחים בהמון נישות באופן מאוד מעמיק – ועל כן, בין אם רוצים צורות גיאומטריות או קעקוע ריאליסטי (וכן הלאה סגנונות) – סביר שיש מישהו בסטודיו שיודע לגרום לזה לקרות, ולהביא את זה לחיים.